SJS Olomouc

Chtěli byste najít nějaké místo v Olomouci, kde by se vám líbilo a díky čemuž byste získali nové zkušenosti? Zaručeně je pro vás tím pravým SJS Olomouc.

Překlady pro Vás

by on 22.2.2017, no comments

Zajímá Vás, co Vám nabízí společnost? Není to jen tlumočení (ať už konsekutivní, simultánní, či pilotní). V nabídce máme i překládání různých textů do mnoha jazyků. Mezi nabízenými jazyky jsou jak známé evropské jazyky, tak i jazyky asijské (vietnamština, čínština či azerbajdžánština) a jeden jazyk mrtvý (latina). Nabízíme také překlad odborného textu, jazykové korektury a mnoho dalších služeb. Poskytujeme také služby soudního překladatele.

Jednoduché zadání poptávky

Zaujala Vás naše nabídka ať už z důvodu široké nabídky jazyků, či důvodu úplně jiného, a Vy byste chtěli přeložit text právě od nás? Zajímá Vás, kolik by překlad stál? Na cenu překladu má vliv mnoho faktorů, a proto není možné určit fixní cenu za normostranu. Využijte prosím našeho poptávkového formuláře, do kterého mimo jiné vložíte text, který chcete přeložit. My spočteme cenu a ozveme se Vám s nabídkou našich služeb.

Překlady pro Vás
4.5 (90%)2