SJS Olomouc

Chtěli byste najít nějaké místo v Olomouci, kde by se vám líbilo a díky čemuž byste získali nové zkušenosti? Zaručeně je pro vás tím pravým SJS Olomouc.

Začněte odpočívat co nejdřív

by on 25.6.2017, no comments

Pracovní dny jsou dlouhé a pracovní doba vám často neumožňuje nijak zvlášť odpočívat. Máte sice pár týdnů v roce dovolenou a volné víkendy, ale když máte obstarat i domácnost, tak vám ani o víkendech toho volného času moc nezbyde. Penze ještě relativně daleko, ale už vám nezbývá zas tak moc? Odejít do penze dřív je možné, pokud splňujete určité podmínky, které se můžete dozvědět u nás a pokud jste ochotni kvůli svému odpočinku i něco obětovat. To, co je třeba obětovat, je část vašeho pravidelného příjmu jako cenu za to, že již nebudete pracovat. Částka se počítá individuálně a my vám ji samozřejmě velice rádi a jednoduše vykalkulujeme.

Rozhodnutí je na vás

Rozhodnout se, zda využít či nevyužít možnosti předčasného důchodu , je rozhodně složité, ale s našimi informacemi a odborníky, kteří vám vždy rádi poradí, to pro vás nemusí být tak těžké. Správné rozhodnutí se totiž zakládá především na kvalitních informacích. A právě ty vám nabízíme. Všechny údaje i kalkulace jsou u nás vždy spolehlivé, a proto se na ně při rozhodování můžete spolehnout.

Začněte odpočívat co nejdřív
Ohodnoťte příspěvek